Babaya Doğum Günü Mesajı (Uzun & Güzel & Resimli Babama Mesajlar)

Babaya doğum günü mesajı yazımızda babalar için en güzel, anlamlı, uzun babaya doğum günü mesajları bulabilirsiniz. Yazımızın devamını aşağıdaki alt başlıklar altında ulaşabilirsiniz.

  1. Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajı
  2. Babaya Doğum Günü Mesajları
  3. Babaya Doğum Günü Mesajı Uzun
  4. Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun

Baba demek ne demektiri anlatacak en güzel şiirlerden biri babanın bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatıyor diye düşünüyorum. Babanızın doğum gününü kutlamak için bu şiiri de bir düşünün derim.

Babama Doğum Günü Şiiri

Babaya Doğum Günü Şiiri

Doğum günün kutlu olsun demek için çok fazla yol var. Bu yüzden babaya doğum günü mesajı söylemek ve nasıl söyleyeceğimize karar vermek zor olabilir. Birçoğumuz için, babalarımız hayatımızdaki başlıca rehberdir. Bir soruna çözüm gerektiğinde genellikle ilk baba akla gelir. Babalar bilgelik ve öğrenilen derslerin bir mağazasıdır. Sahip olmadıkları tüm olanaklara sahip olduğumuzdan emin olmak için ellerinden geleni her şeyi yaparlar.

Bizim için bunca fedakarlığa katlanan babamızın doğum günü geldiğinde, sadece doğum günün kutlu olsun demek ne kadar doğru olur. Ona kalbini ısıtacak, ona bir gülümseme getirecek ya da onun senin için ne kadar önemli olduğunu bilmesini sağlayacak bir doğum günü dileği ver. Babama doğum günü mesajı konusunda beyin fırtınası yapabilmen için bu listeyi hazırladım. Umarım baban için mükemmel doğum günü dileklerini bulursun!

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajı

Babaya Doğum Günü Mesajı

Dünyada ki en değerli varlığım, kalbimin başkenti babam, yerin benim için asla değişemez. Mutlu yıllar.

Babamızı seçemediğimizi biliyorum. Ancak böyle bir seçeneğim olsaydı, yine senin babam olmanı isterdim. Doğum günün kutlu olsun canım BABAM!

Ben her zaman en iyi çocuk olamadım, ama bu seni en iyi baba olmaktan alıkoymadı. Mutlu Yıllar baba!*

Bugün hayatımın en güzel günlerinden birisi, çünkü bugün senin doğum günün canım babam, iyi ki varsın hayatımızda…

Sana pahalı bir hediye verecektim ama sonra, bir çocuğun sevgisinden daha değerli olan bir şey olamaz diye düşündüm. Doğum günün kutlu olsun baba, seni tüm kalbimle seviyorum.*

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Mutlu yıllar babacığım.

Sık sık söylemediğimi biliyorum, ama yaptığın tüm fedakarlıklar için teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun baba seni seviyorum.

Duygusal şeylerde çok iyi değilim. Ama doğum günün için seni sevdiğimi ve saygı duyduğumu bilmeni istedim. Sen bakmaya değer bir adamsın. Sağol baba. Her şey için.

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey var. O da SENSİN canım BABAM! Mutlu Yıllar.

Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Ama en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sana tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum da ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajı

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları

Koşulsuz hayat birikimlerini bizlerle paylaşmaya hazır olan insan babamız. Babamıza teşekkür edebilmek adına, en azından güzel bir babaya doğum günü mesajı ve hediyesi hak ediyor. Peki babamıza doğum günü mesajı uzun mu, kısa mı olsun... Eğer gerçekten ona özel bir doğum günü mesajını içten söylediğiniz takdirde bunun pek önemi yok... Babamızın doğum günü öncesi uyuduktan sonra aynaya ruj ya da benzeri bir şeyle içten, güzel, anlamlı babamıza bir doğum günü mesajı ile hoş bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Ben çocukken, sana bakmak zorundaydım çünkü sana hayrandım. Şimdi yaşlandığım için sana bakıyorum çünkü sen inanılmaz bir adamsın. Mutlu Yıllar baba.*

Ben küçükken, dünyanın en güçlü adamı olduğunu sanıyordum. Ve eğer karakterin gücünden bahsediyorsak, hala bildiğim en güçlü insanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Babalarda kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın biricik BABAM! Doğum Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Yatağın altında ve dolabın altındaki tüm canavarlarla savaşan adama mutlu yıllar. Beni her zaman güvende hissettirdiğin için teşekkür ederim!

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

Mutlu bir doğum günü dileği için yanında olmak isterdim. Ama sen benim kalbimin en özel yerindesin... Mutlu yıllar baba, seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum!

Babamızın kim olduğunu seçemeyiz, ama eğer bir seçeneğim olsaydı da seni seçerdim. Babam doğum günün kutlu olsun!

Artık kendi çocuklarım olduğu için, iyi bir baba olmanın ne kadar zor olduğunu görüyorum. Umarım yaptığın kadar iyi bir iş yapabilirim.

Bildiğim en çalışkan adama iyi ki doğdun. Seninle gurur duyuyorum, sen benim babamsın.

Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajı Tumblr

Hayatın güzelliklerini gösteren, kötülüklerden beni koruyan adam sevgili babam… Nice yıllara!

Babaya Doğum Günü Mesajı Uzun

İnsanın hayatında bazı kişiler vardır, onlardan asla vazgeçemezsin. Onu sever, hep onun dizinin ucunda olmak istersin. Çünkü onu karşılıksız seven, ilk gözlerinden öpen, başını ilk okşayan, her zorlukta güvenli limandır O. Adı babadır. Mutlu yıllar canım babam. Seni çok seviyorum.

Çocukken büyük adam gibi konuşurduk seninle... En azından ben öyle sanırdım. Sonra yıllar geçti baba olunca anladım. Ben her zaman çocukmuşum, senin gözünde... Ama sen her zaman koca adammış gibi davranmışsın bana... Ah babam, sen ne büyük adamsın, sen ne kıymetli bir hazinesin. Doğum günün kutlu olsun ulu çınar.

Baba, bana olan sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç basit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Bir babanın çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur. Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar!

Bir ağaç yaşlandıkça, uzuvlar ve dallar her yöne yayılır. Ve tıpkı bir ağaç gibi, her yıl sizin için geçerli olan, hayatlara daha çok dokunan ve daha iyi olan daha fazla insan olduğu anlamına gelir. Harika bir baba ve iyi bir adam olduğun için teşekkür ederim.

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek https://www.hitguzelsozler.com/babaya-dogum-gunu-mesaji/ bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızı babacığım, Doğum Günün kutlu olsun.

Yeterince demediğimi biliyorum Yeterince yüksek sesle söylemediğimi de biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, harika bir babasın ve SENİ her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Doğum Günün Kutlu olsun, nice yaşlara canım BABAM!

Bu gözler, ilk seninle gördü. Başkasını görmez artık. Bu yürek ilk seninle güldü, başkasına gülmez artık. Bu kalp, ilk seni sevdi başkasını sevmez artık. Bu ömür seninle biter, başkası olmaz artık. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik babam…

babaya doğum günü mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajı Uzun

Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun

Babasının küçük kızı” olarak adlandırılmak umurumda değil hatta bununla gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kahramanımsın. Bir kızın sahip olabileceği en iyi baba sensin. Doğum günün kutlu olsun babacım!

Kaç yaşımda olursam olayım, senin yanında hala o küçük çocuğum. Bana bahşettiğin unutulmaz çocukluğum sayesinde her saçımı okşadığında o günlerin kokusunu alıyorum. Bana bu kadar sevgi dolu bir hayat verdiğin için çok teşekkür ediyorum.

Çocukken filmlerdeki süper kahramanlara hayrandım. Büyüyünce kar kış demeden, bütün zorluklara rağmen benim huzurum ve mutluluğum için çalışan tek insanın gerçek bir kahraman olduğunu anladım. Belki pelerinin yoktu. Ama ihtiyacın da yoktu. En büyük gücün bana verdiğin sevgindi çünkü.

Ben küçükken, akşam isten geldiğinde ne kadar yorgun olduğunu biliyorum. Bütün bunlara rağmen benle oyunlar oynayan, bana zaman ayıran bir babam olduğu için ne kadar şanslı olduğumu bilemezsin. Ailemizi seçemiyoruz ama eğer öyle bir şansımız olsaydı yine senin benim babam olmanı dilerdim.

Dünyanın en zarif, en yakışıklı, en güçlü babası seni çok seviyorum. Bizi koşulsuz olarak seven tek adam BABAM… Mutlu yıllar! Doğum günün kutlu olsun.

Ben büyüdüğümde aynı senin gibi olmak istiyorum. Her ne olursa olsun yanımda olduğun için teşekkürler sevgili babam. Nice mutlu yıllara!

Sen benim için dünyanın anlamısın ve nasıl hissettiğimi bilmeni istedim. Çünkü bunu sana yeterince gösteremiyorum. Sen her zaman en iyi babasın. Mutlu yıllar baba!

Senin kollarından daha güvenli, daha huzurlu bir liman… Kalbinden daha sıcak bir yer yok babacığım. İyi ki doğdun! İyi ki benim babamsın.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum… Harika bir baba, harika bir eş, harika bir arkadaş ve harika bir insan. Mutlu yıllar baba.

İlk ve tek kahramanım, ellerimi ilk tuttuğun andan beri hayatta gerçek ve yenilmez bir sevginin olduğuna hep inanmamı sağladın.

Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun

Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajları

Babama Doğum Günü Mesajı, Doğum Günü Mesajları Babaya

Hastalandığımda yatağımın başından hiç ayrılmayan, düştüğümde bana ilk elini uzatan insan, hayatta elde ettiğim her şeyde senin emeğin var. Ne kadar çalışsa, karşılığını ödeyemeyeceğimi biliyorum.

Ailemizin yıkılmaz direği, fırtınalarda güvenli limanımız canım babam. Nice nice yıllara…

Hayatın her zorluğunda yanımda olduğun için teşekkür ederim babam. Mutlu yıllar.

Bir insanın hayata tutunması için en gerekli şey sevildiğini hissetmesi. Başarısız olduğumda, haksız olduğumda bazen düşmeme rağmen yine bana olan sevginden bir gram eksilmediği için teşekkür ederim.

Bu sevgiyi tüketen dünyada hala daha sevgiye inanıyorsam bunu sana borçluyum. Bitmeyen sevgi ile beni sarıp sarmaladığın için ne kadar teşekkür etsem az.

Benim sana olan sevgim bir ağacın ilk kez tomurcuklanması gibi, bir yavru kuşun ilk kez kanat çırpıp uçması gibi her zaman taze ve asla eskimeyecek.

İyi ki doğdun baba, sensiz kaybolurdum.

Sadakat, dürüstlük, gerçek sevginin tarifini sorsalar tek bir kelimeyle ifade edebilirim, babam. Mutlu yıllar babacığım.

Sevgi dünyanın en paha biçilmez hediyesidir. Gözlerine baktığımda bu dünyada bir insanın sahip olabileceğinden fazla sevgiyle karşılıyorsun beni. Seni çok seviyorum.

Komik Babama Doğum Günü Mesajı

Babaya Doğum Günü Mesajı Komik İçten

Sizden Gelen En Güzel, Özel Babaya Doğum Günü Mesajları

Yıllar ne kadar da çabuk geçiyor. Belki senin değerini tam olarak bilmiyorum, ama şunu kesin biliyorum. Sen benim hayattaki en değerlilerimden birisin, iyi ki hayatımızda varsın. Doğum günün kutlu olsun, canım babam.

Her hatırladığımda yüzümde güller açtıracak anılarımın başkahramanı olduğun için teşekkür ederim.

Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen varsın ve milyonlarca insan içinden sizin çocuğunuz olmuşum. Seni çok seviyorum, canım Babam. Nice senelere.

Bugün benim en mutlu günlerimden birisi, gözlerime bakarsan bunu anlayabilirsin. Bu gün senin doğum günün canım babam.

Umarım babaya doğum günü mesajı ve doğum günü sözleri hoşunuza gitmiştir. Sizlerde en güzel, özel, anlamlı babaya doğum günü mesajlarınızı yorumlar kısmına yazın yayınlayalım.

Bizi facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinden takip edip en güncel yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.